HAKKIMIZDA

ÖZGÜR MEDÎKAL TEKNİK ALETLER SANAYİ TİCARET LTD.ŞTİ. 1997 YILINDA ANKARA OSTİMDE FAALİYETE BAŞLAMIŞTIR KURUCULARINDAN FİRMA SAHİBİ MEHMET USLU BEYLE BAŞLAYAN TİCARİ FAALİYETLERİMİZ, BİZİM GAYRETİMİZ, MÜŞTERİLERİMİZİN DE DESTEĞİ İLE HER GEÇEN GÜN GELİŞMEYE VE İLERLEMEYE DEVAM ETMEKTEDİR.

CAM BALKON AKSESUARLARI MALZEMELERİNİ 1997 YILINDAN BERİ İMALATINA DEVAM ETMEKTEYİZ.

CAM BALKON İMALATINDA DENEYİMLİ MÜHENDİS KADROMUZLA VE PERSONELİMİZLE TASARIM KALIP İMALATIMDA YÜRÜTMEYE BAŞLADIK.

ÖZGÜR MEDİKAL CAM BALKON KONUSUNDAKİ ARAŞTIRMA VE DETAY ÇÖZÜMLERİ ESTETİK, EKONOMİK VE KALICI BEĞENİLEN TASARIM VE ÜRETİM GERÇEKLEŞTİRMEKTEDİR.

SEKTÖRÜMÜZDEKİ GELİŞMELERİ YAKINDAN TAKİP EDİLMEKTE, GELİŞEN TEKNOLOJİ VE TEKNİKLERİ İMALATA YANSITMAKTA, YAPILAN HER İŞTE EN ÜST KALİTE VE MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİ GÖZE ALARAK EN İYİYİ VE EN KALİTEYİ HEDEFLEMEKTEDİR.

ÖZGÜR MEDİKAL SÜREKLİ GELİŞMEKTE OLAN UYGULAMACI FİRMALARIMIZLA FİRMA YELPAZEMİZİ ÇOĞALTIP YENİ MÜŞTERİLERİMİZLE YAPMIŞ OLDUĞUMUZ CAM BALKON SAYGIN MÜŞTERİLERİMİZİN HER GECEN GÜN BEĞENİSİNİ VE TAKTİRİNİ KAZANMAKTA VE YAPILAN HER
İŞ, TASVİYE YOLUYLA BİR BAŞKA MÜŞTERİMİZE REFERANS OLMAKTADIR.

İNANIYORUZ Kİ ; ÜRÜNLERİMİZ, HİZMETLERİMİZ DANIŞMANLARIMIZLA, DOĞRU BİR SEÇİM YAPABİLMENİZ İÇİN SİZE YARDIMCI OLACAK, BEKLENTİNİZİN TAM KARŞILIĞINI VEREBİLECEK TEK KURULUŞ ÖZGÜR TEKNİK YAPI CAM BALKON AKSESUARLARI İMALATÇISIDIR.

 

logo